Aktualizace programu přehlídky Nučický Kahan

Program - Nučický Kahan Autor: N. Duchoslavová

Ochotnický spolek Žebravé UMělecké PAnoptikum (ŽUMPA) upozorňuje na drobné změny v programu 7. ročníku přehlídky Nučický Kahan, který se uskuteční od 8. do 10. října 2020 v Lidovém domě v Nučicích. Současná situace, které jsme bohužel všichni součástí, kultuře příliš nenahrává, a právě proto jsme velice rádi, že máme možnost Nučický Kahan uspořádat.


Program Nučického Kahanu dostál oproti původním plánů několika změn, na které bychom vás rádi upozornili.

  • Čtvrtek 8. října zůstává beze změn a vy se můžete od 19:30 těšit na Divadlo Refektář a jeho hru Co není přece je.
  • Pátek 9. října zahájí pořádající soubor ŽUMPA s Havlovou Audiencí a toto představení je díky hygienickým podmínkám určeno jen pro žáky místní základní školy. Večerní představení Vassa od Rádobydivadla Klapý proběhne dle programu od 19:30.
  • Sobotního dopoledního programu pro děti se bohužel současná opatření dotkla nejvíce. O svojí porci zábavy ale děti nepřijdou a od 9:45 se mohou těšit na loutkovou pohádku Nedopečený koláček od soubory Loutky bez hranic.
  • Sobotní odpoledne bude ochuzeno o zajímavé představení Geriho šuplíky souboru PIK-ART. Tímto se celý sobotní odpolední a večerní program rozdělí na dva bloky. Čímž bude přispěno ke zlepšení hygienických podmínek v sále.
  1. blok – start 13:30 – představení Dlouhá cesta (Turnovské divadelní studio) a Řetízek (Divadelní soubor 2:1)
  2. blok – start 17:00 – představení Odborná porota (OJEBADtheatr), Do kalhot! (Broukovcovo Kamdivadlo) a Úl (Divadlo V.A.D.)

Velice se těšíme a pevně doufáme, že si najdete cestu do Nučic a podpoříte Nučický Kahan i Ochotnický spolek ŽUMPA

Vstupné dobrovolné

Místo: Lidový dům Nučice (Tyršova 183, Praha-západ)

Více na www.divadlozumpa.cz a www.facebook.com/divadlozumpa

Autor: Jakub Pilař

Přílohy:

Po-skrtech-podruhe-12y02