Antická Štvanice a CampQ

Antická Štvanice již počtvrté Autor: VILA Štvanice

Hru podle komedií slavného řeckého dramatika Aristofana napsala Marie Nováková a spolu s Ivo Kristiánem Kubákem můžete vidět začátkem září ve Vila Štvanice. Nestihli jste v červnu CAMPQ? Adaptační tábor pro uprchlíky z vesmíru sice z ostrova Štvanice zmizel, ale navštívit jej můžete 13. a 14. září na náplavce v Českých Budějovicích. Tak neváhejte!


Plodnost! Mír! A Bohatství!

Antická Štvanice již počtvrté

Řecko je v troskách. Ekonomická krize, zadlužení na mezinárodní úrovni, chudoba, válka, kocovina. A Bozi odvracejí zrak. Mají své zájmy jinde. To by mohla být šance, jak získat Plodnost, Mír a Bohatství pro sebe a učinit z Řecka ráj na zemi. Ostrov svobody, míru, lásky, rozkoše, hojnosti, radosti a volnosti těl i myšlenek.

Hru podle komedií slavného řeckého dramatika Aristofana napsala Marie Nováková a spolu s Ivo Kristiánem Kubákem ji také režíruje. Uvedeme ji v termínu 30. 8. až 9. 9. a pokud chcete být u toho, spěchejte pro lístky!

Těšit se můžete na Kryštofa Krhovjáka, Michala Lurieho, Miroslava Zavičára a Petra Reifa, kteří bez obtíží zahrají chrobáka, boha i ženu.

Nestihli jste v červnu CAMPQ?

Nebo jste v něm byli a toužíte vidět Fénické ženy, Zeyris a Attas znovu? Adaptační tábor pro uprchlíky z vesmíru sice z ostrova Štvanice zmizel, ale navštívit jej můžete 13. a 14. září na náplavce v Českých Budějovicích. Tak neváhejte!

V září se ale můžeme potkat nejen v Českých Budějovicích na CAMPQ a na Antické Štvanici ale samozřejmě i ve VILE. Po letní pauze se Geissleři vrátí s premiérou Jedem s medem (22. 9.) a uvidíte ještě jejich nevážné divadlo o závažných věcech Dvě komedie v komedii (28. 9.). Divadlo LETÍ nasadilo na září svůj divácky nejúspěšnější kus Olga aneb Horrory z Hrádečku (29. 9.).

Čeká nás také křest EP Večerní rána skupiny Divnotaj (19. 9.) a Divadlo Bufet, které na ostrově Štvanice zaparkuje svůj Autobuf, s představením Unhappy happy (24. & 27. 9.)

www.VILAStvanice.cz

Autor: Amaterská Scéna