Budějovický divadelní spolek oživí letní kino

DS J. K. Tyla České Budějovice: Na správné adrese Autor: archiv souboru

Letní kino v Háječku je srdeční záležitostí snad všech generací „budějčáků“. Divadelní spolek J. K. Tyl České Budějovice zde uvádí komedii Na správné adrese.


V pondělí 27. července 2020 v letním kině Háječek uvádí Divadelní spolek J. K. Tyl České Budějovice komedii Na správné adrese. Představení začíná ve 20:00 hodin.

Letní kino v Háječku je srdeční záležitostí snad všech generací „budějčáků“. Právě z tohoto důvodu uvítal Divadelní spolek J. K. Tyl České Budějovice nabídku spolupráce s Asociací jihočeských audiovizuálních tvůrců, v rámci které bude, v tomto divadelně netradičním prostředí, uvedena komedie Na správné adrese.

Scénář k této hře je z pera jednoho z nejznámějších autorů divadelních komedií Marca Camolettiho, režie se ujala Jaroslava Malinová.

Jménem divadelního spolku všechny srdečně zveme: přijďte se skvěle pobavit – Co se stane, když se čtyři spolubydlící nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny si, bez vědomí ostatních, podají inzerát, se dozvíte v komedii plné vtipných situací a nečekaných záměn, která dám vašim bránicím zaručeně zabrat.

Autor: Amaterská Scéna

Přílohy:

2019-11-17-0006-p3gp4