...do zákulisí

Blog ... do zákulisí Autor: Petr Matoušek

Od ledna roku 2019 jsem začal psát blog ...do zákulisí. Vlastně ani nevím co mě k tomu vedlo. Možná to, že jsme chtěl jsem asi zachytit atmosféru v Divadýlku. Zatím jsem publikoval jen v kruhu okolí našeho souboru...


Proč vlastně psát něco, co možná nikdo ani nebude číst? Bude to k něčemu? Budu na to mít čas? To je jen pár otázek, které se mi honily hlavou. Ještě než jsem blog opravdu spustil. Proč psát – na to mi odpověděl čas. Doplňuji tím postřehy, novinky, zážitky z představení a zkoušek Divadýlka na dlani, které se nedostanou na oficiální stránky. Vzniká taková „kronika“. K dnešnímu dni (10. 10. 2019 mám pět pravidelných odběratelů – pravda to není mnoho :). Ale od začátku jsem věděl, že to asi nebude „masovka“. Celkem blog navštívilo 7,349 čtenářů. Pokud byste si chtěli blog proběhnout i vy, kdo nás třeba znáte, nebo naopak vůbec neznáte tady je odkaz.

Aby toho nebylo málo, tak od začátku nové sezony jsem ještě rozjel (snad ne jen na chvíli) i podcast Divadelní kurýr(najdete ho na Spotify nebo na webu Audiolibrix). V podcastu si kladu trochu větší „ambice“, nebo lépe řečeno cíle, než jen zachycovat dění v Divadýlku. Chtěl bych mapovat okolní soubory, umisťovat jejich pozvánky na přestavení. A plánů je ještě spousta. Tak uvidíme. Jenom jsem chtěl abyste to věděli.

Petr Matoušek, principál Divadýlka na dlani

Autor: Petr Matoušek