III. divadelní setkání U Řeky – Třemošná u Plzně

Grönholmova metoda v podání souboru JakoHost Plzeň Autor: Archiv souboru

Přijměte srdečné pozvání na III. ročník divadelního festivalu U Řeky, jenž se koná ve dnech 16. a 17. června 2017 u domu Exodus ve Třemošné u Plzně.


Program festivalu je nabitý a slibuje silné zážitky! Můžete se těšit na plzeňské soubory, ale i na divadelníky z České Lípy a z Brna, kromě amatérů přijedou zahrát i profesionálové!

Některá představení se hrají před venkovním altánem, některá uvnitř v galerii domu Exodus, za deště se venkovní produkce přesouvají dovnitř.

Vstupné na všechna představení je dobrovolné a výtěžek ze vstupného bude věnován sdružení Exodus. (Sdružení Exodus, jež dům spravuje, pomáhá lidem se zdravotním postižením.)

Mezi jednotlivými představeními se nudit nebudete, v galerii na Vás bude čekat oblíbená výstava obrazů a modelů studentů SPŠ stavební v Plzni a venku stánek s občerstvením, jenž bude nabízet pokrmy lahodné chuti a nápoje lahodného účinku.

Do Třemošné se lze z Plzně dostat pěšky nebo na kole po cyklostezce, vlakem, autobusem nebo autem. Letecká doprava není zajištěna, rogalisté, přistávejte prosím nehlučně. Návrat do Plzně je možný nočním autobusem ve 2:31 z třemošenského sídliště.

Těšíme se na Vás! Divadlo JakoHost, město Třemošná, dům Exodus

DIVADLO U ŘEKY – TŘEMOŠNÁ 2017 – PROGRAM

pátek 16. června 2017

18:00 Karel Poláček: Bylo nás pět známý humoristický román Divadelní kroužek Kulišáci DDM Zruč a žesťová kutálka ZUŠ Třemošná

20:30 MOPED: V žen Karla IV. mírně bulvární pohled na život našeho panovníka Činoherní seskupení MOPED s laskavým přispěním pana Petra Konáše

sobota 17. června 2017

10:00 Veronika Kurcová: U nás v lese i pohádkové bytosti mohou mít lidské starosti Divadlo Meluzína Plzeň

14:30 Nicolas Bedos: Zdravotní vycházka rohypnol love story Amceth Plzeň

16:30 William Shakespeare, Václav Klapka: Jak se vám líbí Jak se vám líbí? slavná komedie v netradičním pojetí Divadelní klub Jirásek Česká Lípa

18:30 Jordi Galcerán: Grönholmova metoda firemní komedie na ostří nože Divadlo JakoHost Plzeň

21:00 Jim Cartwright: Dva tragikomické hospodské příběhy Divadelní soubor AMADIS Brno

Bližší informace k festivalu či k jednotlivým představením najdete na webových stránkách www.divadlojakohost.com nebo na facebookových stránkách Divadla JakoHost.

Autor: Amaterská Scéna