Libický divadelní podzim klepe na dveře

Libický divadelní podzim 2018 Autor: archiv DS

Divadelní spolek VOJAN z Libice nad Cidlinou Vás zve na 17. ročník přehlídky Libický divadelní podzim, která se koná od 6. října do 1. prosince 2018.


V letošním roce divadelní přehlídku doprovází několik novinek.

„Jednou z novinek je možnost zakoupit si vstupenku na představení on-line, skrze portál SMS Ticket. Vstupenky se budou samozřejmě prodávat také před představením, přímo v sále kulturního domu v Libici nad Cidlinou, kde se přehlídka koná.“ říká Tomáš Čivrný, ředitel přehlídky.

Programová skladba letošního ročníku je opět pestrá a myslí i na diváky nejmenší. Diváci se mohou těšit na dramata, komedie a pohádky. Celou přehlídku zahájí, v sobotu 6. 10. 2018 od 18.00, Divadelní spolek Kroměříž s dramatem Veroničin pokoj. V neděli 7. 10.2018 od 15.00 přehlídka pokračuje pohádkou pro děti – Pověsti pro štěstí od Ty-já-tr Praha.

„Pro divadelní fajnšmekry jsme navíc přichystali Večer plný překvapení (3.11. 2018 od 18.00). Těšíme se, že s námi přijdete strávit příjemné chvilky do sálu kulturního domu v Libici nad Cidlinou.“ dodává Tomáš Čivrný.

Kompletní program naleznete v příloze. Více informací (o permanentních vstupenkách, o výtvarné a divácké soutěži) naleznete na www.divadelnipodzim.cz.

Autor: Tomáš Čivrný

Přílohy:

LDP18-plakat-1cy1f