Mrštíkovo divadelní jaro Boleradice

Logo přehlídky Autor: archiv pořadatele

Nový termín přehlídky je stanoven na pozdní jaro, vlastně na práh léta, a to na 18. až 21. června 2020.


Přišel nám dopis od Ivy Kahounové z Boleradic:

Vážení přátelé divadla, zvláště ochotnického.

Život v naší zemi se zvolna vrací do normálu, a tak i my, členové divadelního spolku, chystáme obnovení provozu divadla. Měsíc červen je posledním měsícem divadelní sezóny. Příjemné počasí už více láká do přírody než do hlediště. Avšak vy, kteří sledujete dění v našem spolku víte, že na přelomu března a dubna měla proběhnout v našem divadle regionální přehlídka Mrštíkovo divadelní jaro. Dva týdny před začátkem přehlídky se vše změnilo a naše země se ocitla v nouzovém stavu. Museli jsme zrušit nejen přehlídku, ale všechna plánovaná představení v divadle. Dnes už se blýská na lepší časy. Nový termín přehlídky je stanoven na pozdní jaro, vlastně na práh léta, a to na 18. až 21. června 2020.

Všechna soutěžní představení bude sledovat a hodnotit lektorský sbor, který bude mít možnost nominovat nejlepší inscenaci na národní přehlídku Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou. Záštitu nad naší přehlídkou převzal hejtman Jihomoravského kraje. Partnerem přehlídky je město Hustopeče, a proto bude jedno soutěžní představení odehráno v Hustopečích.

Program přehlídky je hotov a všechna soutěžní představení jsou zadána v našem rezervačním systému. Můžete tedy rezervovat a kupovat vstupenky touto cestou nebo přímo v pokladně divadla. POZOR, vstupenky zakoupené na představení v původním termínu přehlídky jsou NEPLATNÉ. Jejich držitelé si je mohou v pokladně divadla vyměnit za nové nebo požádat o vrácení vstupného.

Program přehlídky:

http://www.mrstikovodivadelnijaro.cz/#…

Autor: Amaterská Scéna