Premiéra budějovického spolku J. K. Tyla

Pozvánka na premiéru komedie Na správné adrese Autor: archiv souboru

Ve středu 20. listopadu 2019 v Divadle U Kapličky uvádí Divadelní spolek J. K. Tyl České Budějovice premiéru komedie Na správné adrese. Představení začíná v 19:00 hodin. Scénář k této hře je z pera jednoho z nejznámějších autorů divadelních komedií Marca Camolettiho, režie se ujala Jaroslava Malinová.


Jménem divadelního spolku všechny srdečně zveme: přijďte se skvěle pobavit – Co se stane, když se čtyři spolubydlící nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny si, bez vědomí ostatních, podají inzerát, se dozvíte v komedii plné vtipných situací a nečekaných záměn, která dám vašim bránicím zaručeně zabrat.

Režisérka představení Jaroslava Malinová komentuje novou komedii takto: „Diváky srdečně zvu na naši novou komedii Na správné adrese do Divadla U Kapličky. Tahle komedie je po právu nejúspěšnější hrou Camolettiho, je skvěle napsaná, vypointovaná a celá zápletka má velký potenciál pro herce i pro režiséra a jeho invenci (což je to, co mne na režírování nejvíc baví). Při realizaci se sešla skvělá parta, a pokud smích prodlužuje život, tak my jsme si ho při nastudování této hry museli prodloužit alespoň o 10 let. Na výsledek zvu diváky k nám do divadla, pevně věřím, že se jim hra bude líbit.“

Všechny diváky srdečně zveme!

Autor: Amaterská Scéna

Přílohy:


budejovice-adresa-cb0ns.pdf