Řezbářský seminář v Sudoměřicích u Bechyně

Řezbářský seminář v Sudoměřicích u Bechyně Autor: o.s.Tatrmani

DIVADLO NA NÁVSI třináctým rokem pokračuje v realizaci divadelní dílny pro amatéry všech zaměření i směřování. Projekt se skládá z Divadelního semináře, který vede doc. Mgr. Karel Vostárek, a víkendové divadelní přehlídky.


Sudoměřice u Bechyně 14.–22. červenec 2018

Letošním řezbářským seminářem chceme navázat na seminář v roce 2017. Tématem již nebude pouze marioneta, ale scénický objekt.

Seminaristé budou vedeni od výběru vhodného dřeva přes jeho základní zpracování a opracování, řezbářské techniky, až po finální opracování povrchu. Na práci zajistíme dřevo, potřebné spojovací materiály, prostor a v omezeném množství základní nářadí. – V ideálním případě bude seminarista pracovat vlastními řezbářskými dláty a řezbářským nožem. (Nemá-li je, půjčíme.) Každý seminarista si sebou přiveze vlastní výtvarný návrh objektu na papíře (i letos to může být loutka), aby měl z čeho vycházet při navrhování technologie.

Cena semináře je 4.000,– Kč. Cena zahrnuje nocleh ve společných prostorách ve vlastím spacáku, celodenní stravu, základní vybavení pracovního prostoru a lektorné.

Druhý, závěrečný víkend semináře bude naplněn programem divadelní přehlídky Divadlo na návsi a řemeslným jarmarkem.

Přihlásit se, nebo získat více informací je možné:
e-mailem na adresu: tatrmani@sudomerice.cz
nebo telefonicky na těchto číslech:
Petra Brůčková – 732 705 106
Jan Brůček – 608 822 682
nebo dopisem na adresu:
o.s.Tatrmani
Sudoměřice u Bechyně 30
391 72

Autor: Josef Brůček

Přílohy:


rezbarsky-seminar-2018-mnp5h.pdf