Světlohraní - výzva

Světlohraní 2016 Autor: archiv festivalu

Chcete vystavit své světelné dílo nebo si ho během dvou dnů vyrobit? Potom právě pro vás pořádá v listopadu o. p. s. BEZMEZER v Liberci a v Rychnově u Jablonce nad Nisou akci nazvanou Světlohraní.


Výzva pro divadelníky

Srdečně vás zveme na SVĚTLOHRANÍ, které se bude konat stejně jako letošní předešlé akce v Liebiegově paláci v Liberci a v Rychnově u Jablonce nad Nisou v sále BESEDA 4.11. – 6.11.2016 Liebiegův palác (bývalá oblastní galerie) Liberec 10.11. – 11.11. sál BESEDA v Rychnově u JBC n.N.

Tento festiválek je zaměřený na tvorbu světelných objektů a světýlek z recyklovatelného materiálu a ze všecho, co vám doma již delší dobu přebývá, válí se a dlouho přemýšlíte o tom, že to konečně hodíte do popelnice nebo odvezete na skládku:-))) Těšíme se srdečně na váš zájem a vaši účast …

Zájemcům můžeme poskytnout ubytování na dva dny a stejně tak divadelníkům, kteří by na festiválku za velmi skromných podmínek rádi zahráli.

Výzva pro budoucí partnery

V příštím roce v srpnu budeme pořádat II. mezinárodní výtvarné sympozium se zaměřením na 3D papier TH a papier mache a vydávat publikaci o manufaktuře a malířské rychnovské škole. Pro tento projekt hledáme podporu.

Zdeňka Svobodová
BEZMEZER, o.p.s.
Komenského 207, 46802 Rychnov u Jablonce nad Nisou
Zápis u KS v Ústí n.L.
IČ: 02488027
Tel.: +420 605 936 120
Email: bezmezer380@gmail.com
www.bezmezer.weebly.com

Autor: Amaterská Scéna

Přílohy:

XXsvetlohrani-olvne