Divadlo Kámen a noc divadel 2017

Praha (Praha)

Akce se koná: 18.11.2017

Místo konání: Divadlo Kámen - umělecký salón, Nekvasilova 2, Praha 8 - Karlín

Web akce: http://divadlokamen.cz

Podrobnosti:

Divadlo Kámen se v sobotu 18. listopadu opět zúčastní Noci divadel. Nabídne noc navždy mladých opelichaných bytostí, workshop divadelního minimalismu, betonové obrazy, skotskou whisky a ledové kameny.

Program Noci divadel v Divadle Kámen:

od 19:30 hodin - jedna z nejnovějších her Přibližně dvaatřicet zubů, která vnikla na vzdálené motivy knihy Svatá kniha vlkodlaka od Viktora Pelevina a jejíž součástí jsou improvizované promluvy u sklenky, které vede prof. Miloš Horanský;

od 20:45 hodin - salónní debata o autentičnosti liščích a vlčích přízraků, mythologii, estetice, umění (v rámci celoročního Roku autentičnosti v Divadle Kámen - viz reportáž na i-DN); debaty se zúčastní: režisér Petr Odo Macháček, herečka Zdeňka Brychtová, sociolog Miroslav Paulíček a další hosté.

od 22:00 hodin - workshop divadelního minimalismu – zkuste intenzivně zažít přítomný okamžik; nechte se překvapit, jak zajímavé může být: stát o samotě v prostoru, stát s někým v prostoru, stát vůči někomu tváří v tvář, stát vůči někomu šikmo a další zajímavé polohy...

Vstup na všechny části programu je zdarma. Prosíme o rezervaci míst předem na e-mailu info@divadlokamen.cz. Více informací také na www.divadlokamen.cz, www.nocdivadel.cz a FB Divadlo Kámen Praha.


Kontakt:
Helena Macháčková
helena.hedvika@divadlokamen.cz
tel. 775 718 470