Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

DS bratří Mrštíků vstupuje do nové sezóny

Na tý louce zelený Autor: DS bratří Mrštíků Boleradice

Divadelní spolek bratří Mrštíků vstupuje do svojí 27. divadelní sezóny. Zahajovacím představením bude na konci září operetka Járy Beneše Na tý louce zelený v režii Jiřího Merlíčka, jejíž premiéra se uskutečnila v červnu letošního roku. Další představení budou následovat během podzimu.


Naši diváci budou mít možnost také zhlédnout reprízu rodinné hudební pohádky Princové jsou na draka v režii Juraje Hádera. Tato inscenace získala na přehlídce Třešťské divadelní jaro doporučení k účasti na národní přehlídku Popelka Rakovník. POPELKA RAKOVNÍK 2023 je celostátní přehlídka amatérského činoherního divadla pro děti a mládež, která se bude konat 18.–22. října 2023. Naše představení je zařazeno na sobotu 21. 10. v 10 hodin.

Pro nastávající sezónu jsme připravili dvě řady předplatného: Rodiče s dětmi do divadla a Jarní předplatné. Obsah abonentních řad je zveřejněn na našem webu zde >>>.

Prvním představením dětského předplatného bude v neděli 19. listopadu inscenace Z pohádky do pohádky v podání Divadla Prkno z Veverské Bítýšky.

Autor: Amaterská Scéna