Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Hledáme naléhavě dobrovolníky na víkend

FRAME Prague Comics Art Festival 2021 Autor: archiv festivalu

Festival komiksu FRAME Prague Comics Art Festival 2021 hledá naléhavě dobrovolníky/ce na víkend 13. a 14. 11. 2021.Nejste tu? Netknutí covidem, ale ukončeným očkováním, či aktuálním negativním testem?


Covid nám pár dní před začátkem festivalu udělal čáru přes rozpočet v řadách dobrovolníků. Nejste tu? Netknutí covidem, ale ukončeným očkováním, či aktuálním negativním testem?

V centru Prahy v divadle X10 se již tento víkend (13. a 14. 11. 2021) a covidu natruc, uskuteční 5. ročník festivalu komiksu a ilustrace.

Hledáme kolegy co mají rádi komiksy, ilustraci, ziny, knížky, malá nakladatelství a kulturu a festivalové dění obecně. Někoho, kdo je přátelský, je na něj spoleh a dosáhl věku 15 let.

Přípravu festivalu spolu už nestihneme, ale můžeš se spolupodílet na jeho realizaci, pomáhat vystavujícím, komunikovat s hosty, připravovat workshopy, pracovat s technikou apod.

Rádi bychom, aby tě jako dobrovolníka práce bavila. Ideálně, aby z toho nebyla pouze jednorázová výpomoc, ale aby ti festival i něco dal a užil(a) sis ho, potkal(a) podobně naladěné osoby a poznal(a) festival samotný.

Těšíme se na tebe.

Kontakt: Marek Vöröš, marek@framefestival.cz, 777 095 094
Zdroj: FRAME Prague Comics Art Festival

Autor: Amaterská Scéna