Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Krajské přehlídky s postupem na Divadelní Piknik Volyně

Piknik Volyně Autor: Logo přehlídky

Krajské přehlídky s postupem na Divadelní Piknik Volyně 2021 se přizpůsobují epidemické situaci. Podle původního plánu měly odstartovat 17. února 2021. Ale epidemická situace jejich realizaci nepřeje a s největší pravděpodobností se start bude muset odložit.


NIPOS-ARTAMA, jednotliví pořadatelé přehlídek a odborná rada pro činoherní a hudební divadlo se na tuto situaci připravili posunem uzávěrky návrhů do programu celostátní přehlídky na konec května. To umožňuje pořádat krajské přehlídky v náhradních termínech během dubna a května 2021.

Aktuální seznam krajských postupových přehlídek s původními i náhradními termíny naleznete zde:

www.nipos.cz

Pro jistotu se připravujeme i na situaci, že by postupové přehlídky nemohly proběhnout ani v náhradních termínech. V takovém případě by divadelní soubory mohly hlásit své inscenace rovnou do programu Divadelního Pikniku Volyně a programová rada by pak musela vybírat na základě zaslaných videozáznamů. Pokud k tomu dojde, budeme vás informovat.

Autor: Amaterská Scéna