Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Metoda JACQUES LECOQ - intenzivní workshop

Budilova divadelní škola Autor: archiv BDŠ

Nevíte zda máte talent – nebo hledáte cestu – nebo potřebujete posunout své fyzické hranice? Ještě v lednu si metodu můžete vyzkoušet a rozhodnout se, zda se jí budete věnovat celý rok.


Školní rok Budilovy divadelní školy probíhá od ledna do prosince. Na počátku dalšího roku studenti s čistou hlavou a důkladně připraveni absolvují přijímací zkoušky na vysoké umělecké školy v ČR i zahraničí, kam jsou každoročně přijímáni, či pokračují ve vlastní profesionální drá­ze.

"Divadelní škola, která mi dává prostor být sama sebou. Nehodnotí mě, můžu si hledat vlastní cesty k uměleckému vyjádření.“ (A.J.)

Využijte první intenzivní víkend školního roku 2022, kdy budete na stejné startovní čáře s nastupujícími studenty. Poznáte nejen základy metody JL, kterou Budilova divadelní škola aplikuje jako jediná v ČR, ale i další způsoby práce, jimiž schopnosti studentů dále rozšiřujeme. Pokud Vás tato zkušenost přiměje k realizaci svých talentů pokračováním ve studiu BDŠ a metody JL, můžete při dalších úhradách využít výrazných slev pro celoroční studenty BDŠ.

„Vendulka Burger posouvá metodu J. Lecoqa do současnosti. Učí nás podstatě divadla skrze přirozenost uměleckého pohybu. Líbí se mi, že tak mohu stavět dramatizaci na novém pevném základě. ´Tělo jako podstavec pro slova´“ (K.V.)

KDY: 22.- 23.1.2022 / ČAS: So 10–18h + Ne 9–17h / KDE: Studilo Citadela, Klimentská 16, Praha 1 / CENA: 5 000 Kč
Vyplněnou přihlášku zašlete na produkce.budil@gmail.com, workshop uhraďte do 18.1.2021. INFO: budil.cz

Metoda JL vede k všestrannosti, ohebnosti, disciplíně, ale zároveň k obrovské svobodě v dramatické tvorbě.
Vede vás k vlastnímu uměleckému vyjádření.
Neškatulkuje! Hledá, v čem je každý tvůrce jedinečný.

„POKUD SE NA JEVIŠTI NECÍTÍTE DOBŘE, NĚCO NENÍ V POŘÁDKU…“ (Vendulka Burger-Budilová)

Autor: Budilova divadelní škola

Přílohy:


REGISTRACE-Motivacni-a-Ochutnavkovy-workshop-293ws.pdf