Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Metoda JACQUES LECOQ - příležitost ochutnat

Metoda Jacques Lecoq v Čechách Autor: archiv BDŠ

Metoda Jacques Lecoq stojí zásadně na dynamice pohybu. Tělo jako element ztotožněný se vším, co se hýbe - v životě i v divadle. Výuka aplikuje základní zákony pohybu pro dramatickou tvorbu a hereckou interpretaci. Stává se žákům živou oporou - která přesahuje formy - v souladu s neustálým rytmem života.


Tradiční Ochutnávkové workshopy jsou tady!

S přihlédnutím k našim dlouhodobým zkušenostem doporučujeme před nástupem ke studiu metodou Jacques Lecoq primárně absolvovat podzimní Ochutnávkové workshopy.
K následnému studiu nezavazují, ale budoucí student pozná, do čeho celoročním studiem vstoupí. Zda bude schopen naplno využít potenciál metody JL, i zda jí věnuje 100% energie během celého intenzivního studia. Také z pohledu školy bude možné zvážit, zda adept požadavkům metody JL vyhovuje.

Workshopy povede zakladatelka a ředitelka Budilovy divadelní školy Vendulka Burger Budilová, prapravnučka Vendelína Budila, absolventka Mezinárodní divadelní školy Jacquesa Lecoqa v Paříži (1993–1995, tedy ještě za mistrova života).

Metoda JL vede k všestrannosti, ohebnosti, disciplíně, ale zároveň k obrovské svobodě v dramatické tvorbě. Neškatulkuje! Hledá, v čem je každý tvůrce jedinečný.

KDY: 14.-15. října a 11.-12. listopadu 2023 / KDE: Studio Citadela, Praha, Klimentská 16 / ČAS: 10:00–17:00 / CENA: 4 000 Kč – víkend /
BONUS: 6 000 Kč celkem – při účasti na obou workshopech
PŘIHLÁŠKY A ÚPLNÉ INFO: www.budil.czprodukce.budil@gmail.com

Budete-li přijati ke studiu 2024, vstoupíte do procesu, který už během prvního roku využijete k posunu správným směrem.

Lecoq není nuda :-)

Autor: Budilova divadelní škola

Přílohy:


REGISTRACE-Motivacni-Ochutnavkovy-Naborovy-cztkm.pdf