Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nabídka bezplatných kurzů herectví

Ochotnická divadelní akademie Autor: archiv akademie

Divadelní spolek J. K. Tyl České Budějovice pořádá ve spolupráci s Ateliérem 3D Jihočeského divadla workshopy herectví pod názvem Režijní a herecké vzdělávání amatérského divadla. Projekt je spolufinancován městem České Budějovice v rámci kandidatury města na Evropské hlavní město kultury 2028.


Projekt je rozvržen do dvanácti tříhodinových workshopů a je určen pro všechny zájemce (15–100 let), kteří se ve svém volném čase věnují herectví a chtějí se zdokonalit v hereckých dovednostech, práci s textem, pohybové a mluvní průpravě.

Pro zájemce je projekt zdarma. Předpokladem je ustálená skupina 20–25 osob, jejichž účast bude pravidelná tak, aby edukace byla efektivní.

Ochotnická divadelní akademie bude probíhat pravidelně každé sobotní dopoledne od 24. září 2022 do 10. prosince 2022 převážně v prostorách Divadla U Kapličky na Husově třídě v Českých Budějovicích. Workshopy povedou profesionálové z Atelieru 3D Jihočeského divadla.

Neváhejte, přijďte mezi nás a využijte této jedinečné příležitosti zdokonalit se v hereckých dovednostech pod vedením zkušených lektorů.

V případě vašeho zájmu o účast kontaktujte Kateřinu Šimerovou (simerovak@seznam.cz, tel. 737 369 388) nejpozději do 11. září 2022.

Těšíme se na setkání v naší Ochotnické divadelní akademii

Autor: Amaterská Scéna

Přílohy:


Prihlaska-ODA-x1z1e.pdf