Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Náborový seminář Budilovy divadelní školy

Autor:

Neuspěli jste na přijímacích zkouškách a nechcete to zabalit? Připravte se na ty příští s metodou Jacques Lecoq! Využijte náborového semináře BDŠ za výhodnou cenu. Ta, v případě přijetí, bude navíc rozpočítána do slev, jež pravidelně využívají naši studenti.


Nepřijali vás na uměleckou školu? Pokud jste rozhodnuti nepromarnit další rok do příštích zkoušek a pořádně se na ně vyzbrojit, využijte náborového semináře Budilovy divadelní školy 25.- 26. března 2023.

Vzhledem k finančním potížím v důsledku energetické krize jsme se rozhodli podpořit naše studenty zohledněnými cenami. V případě vašeho přijetí bude navíc cena náborového semináře rozpočítána do dalších pravidelných studentských slev.

Už na tomto semináři zjistíte, co vše lze načerpat z metody Jacques Lecoq. Budete-li přijati ke studiu, vstoupíte do procesu, který vás během jednoho roku může posunout správným směrem.

Odbouráte staré limity a poddáte se kreativitě, začnete chápat základní motory divadelní hry. Praxe, odolnost, radost ze hry – tyto prvky vám posunou meze v umělecké tvorbě. Jak velký mám talent? Kam přesně směřuje? Mohu posunout své fyzické hranice? Díky metodě J. Lecoq se vaše přirozená všestrannost projeví mnohem snadněji.

Naše studenty podněcujeme k vlastní tvorbě i režijnímu uchopení, inspirujeme prostor pro tvůrčí psaní včetně realizace scénáře divadelního či filmového, podporujeme prosazení vlastních nápadů v interakci vůči pedagogům.

Vyplněnou přihlášku zašlete na produkce.budil@gmail.com. KDY: 25.- 26.3.2023 / KDE: Studio Citadela / ČAS: 10:00–17:00 / CENA: 4 200 Kč

Tuto metodu u nás i ve světě studují nejen začátečníci, ale také profesionální herci, režiséři, dramaturgové, scénografové, choreografové či tanečníci, kteří cítí potřebu nalézt nové směry své tvůrčí osobnosti a zdokonalovat se fyzicky.

„Vše je v pohybu“ Jacques Lecoq

Autor: Budilova divadelní škola