Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Názory na Jiráskův Hronov

Jiráskův Hronov 2015 Autor: Ivo Mičkal

Český rozhlas na několika stanicích uvedl materiál redaktora Václava Plecháčka o Jiráskově Hronově a problémech, o kterých se v souvislosti s touto mezioborovou žatvou v současné době mluví. Rádi zveřejníme vaše názory na tuto kauzu. Posílat je můžete e-mailem na adresu drtinam@gmail.com, Pro souhrn vašich názorů zřídíme samostatný článek. Delší názory vložíme jako samostatný článek (případně tak můžete učinit přímo vy).


Festival amatérského divadla Jiráskův Hronov se možná přestěhuje do jiného města. Přibývá totiž kritiků, podle kterých úroveň přehlídky klesá kvůli chybám organizátorů. Požadují proto změnu. Jiráskův Hronov má na východě Čech 85letou tradici a je nejstarší jak v Evropě, tak možná i na světě.

Téma v několika verzích, pro různé stanice Českého rozhlasu – Radiožurnál, Vltavu, Plus, ČRoHK, ČRoPardubice apod. zpracoval redaktor Václav Plecháček. Článek s reportáží je zde – http://www.rozhlas.cz/…esa--1546220

Téma Václava Plecháčka zde:

Autor: Michal Drtina