Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ochotníci z Nučic zahajují crowdfundingovou kampaň

Grafický návrh publikace Autor: Jakub Pilař

Ochotnický spolek ŽUMPA z Nučic na konci letošního dubna oslaví 20 let na divadelních prknech. K této příležitosti chystá novou premiéru, derniéru jednoho ze starších úspěšných kusů a také vydání publikace mapující historii a současnost souboru. A právě s vydáním publikace potřebují ochotníci z Nučic trochu pomoci. Finanční prostředky se pokouší získat přes tzv. crowdfunding.


Představení publikace

Na více než 150 celobarevných stranách se dozvíte vše o posledních dvaceti letech našeho účinkování na divadelních prknech. Hlavní částí publikace je Deník sepsaný našimi herci, který je velmi vtipnou a osobní zpovědí života ochotnického herce. S přípravou každé inscenace souvisí propagace, divadelní technika, vzdělávání herců nebo zkušenosti získané na divadelních přehlídkách. Nejen o tom se dočtete na dalších stranách publikace. Představíme vám také naše další projekty a současně osobnosti členů souboru a jejich aktivity mimo náš spolek. Publikace je zakončena výhledem do budoucna, kde si můžete společně s námi odškrtávat významné budoucí milníky v naší činnosti.

Crowdfunding

Vše je napsáno a připraveno k tisku, ale kvalitní tisk něco stojí, proto jsme se rozhodli pro možnost veřejné sbírky (tzv. crowdfundingu) pomocí vás – našich podporovatelů a přátel, kterých si moc vážíme. Náš projekt můžete podpořit pod tímto odkazem na serveru donio.cz a máme pro vás připraveny moc zajímavé odměny. Věříme, že právě publikace o našem divadelním souboru je něco, co nemůže ve vaší knihovně chybět! Velice děkujeme za podporu!

Vybrané finanční prostředky budou v plné míře využity na tisk publikace. Za cílovou částku se dá vytisknout přibližně 100 ks publikace formátu 25×25 cm v pevné vazbě na kvalitním papíře (druh vazby V8). Kniha bude oficiálně pokřtěna a distribuována na oslavách výročí dvaceti let od uvedení naší první inscenace Komu zvoní mobil?, které se uskuteční v Lidovém domě v Nučicích 22. a 23. dubna 2022.

Více informací na www.divadlozumpa.cz a www.facebook.com/divadlozumpa

Autor: Jakub Pilař

Přílohy:


Vydani-publikace-crowdfunding-brozura-era3s.pdf
Crowd-projekt-A4-brozura-1--dmnsh Puvodni-velikost-logo-20-2--4zf4k