Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

POPAD 2022 - vyhlášení!

Analfabet (Divadlo Refektář) Autor: ADA (J. Netrestová)

Amatérská divadelní asociace vyhlašuje další ročník Pražské oblastní přehlídky amatérských divadel (POPAD) – krajská postupová přehlídka činoherního divadla pro dospělé.


Přehlídka je součástí celostátního systému postupových přehlídek a jako taková podléhá propozicím závazným pro národní přehlídky. Každý soubor se může zúčastnit se stejnou inscenací pouze jedné přehlídky, která je postupovou pro celostátní přehlídku amatérského činoherního a hudebního divadla.

Místo konání: „KS U koruny, nám. Osvoboditelů 44/15, Praha 5 – Radotín.“: https://www.firmy.cz/…radotin.html#…

Termín pro podání přihlášek: 31. 12. 2021

Termín konání: 24. – 27. 2. 2022

Přihlášky zasílejte na adresu: ada.divadlo@centrum.cz

Přihláška ke stažení zde

Po předchozích zkušenostech upozorňujeme na to, aby byla přihláška vyplněna a odeslána v původním formátu, aby se s ní dalo v případě Vašeho postupu dále pracovat. Nepřijímáme přihlášky vyplněné tužkou, nascanované, převedené do JPG atd. Takové přihlášky jsme v minulosti museli přepisovat a to nám přidělává práci. Pokud byste měli problém se stažením, nebo vyplněním, tak se obraťte na nás a budeme to řešit.

Spolu s přihláškami je nutné zaslat i scénáře (u autorské inscenace původní text, u ostatních inscenací poslední úpravu) a doklad o tom, jak jsou řešena autorská práva (např. kopie licenční smlouvy).

Soubory dostanou příspěvek na dopravu maximálně ve výši 500,– Kč.

Dětský POPAD bude vyhlášen později. Předběžně je plánován na měsíc duben.

Autor: Jindřiška Netrestová

Přílohy:


Prihlaska-evidencni-list-GDPR-1-y95q0.pdf