Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

POPAD 2023 - vyhlášení!

Činoherní studio BERETA – Jan D. Hammer: MOTOREST FAVORIT Autor: ADA

Vyhlašujeme další ročník Pražské oblastní přehlídky amatérských divadel (POPAD) – krajská postupová přehlídka činoherního divadla pro dospělé.


Přehlídka je součástí celostátního systému postupových přehlídek a jako taková podléhá propozicím závazným pro národní přehlídky. Každý soubor se může zúčastnit se stejnou inscenací pouze jedné přehlídky, která je postupovou pro celostátní přehlídku amatérského činoherního a hudebního divadla.

Místo konání: KS U koruny, nám. Osvoboditelů 44/15, Praha 5 – Radotín.

Termín pro podání přihlášek: 31. 12. 2022

Termín konání: 23. – 26. 2. 2023

Přihlášky zasílejte na adresu: ada.divadlo@centrum.cz

Přihláška ke stažení zde

Po předchozích zkušenostech upozorňujeme na to, aby byla přihláška vyplněna a odeslána v původním formátu, aby se s ní dalo v případě Vašeho postupu dále pracovat. Nepřijímáme přihlášky vyplněné tužkou, nascanované, převedené do JPG atd. Takové přihlášky jsme v minulosti museli přepisovat a to nám přidělává práci. Pokud byste měli problém se stažením, nebo vyplněním, tak se obraťte na nás a budeme to řešit.

Spolu s přihláškami je nutné zaslat i scénáře (u autorské inscenace původní text, u ostatních inscenací poslední úpravu) a doklad o tom, jak jsou řešena autorská práva (např. kopie licenční smlouvy).

Soubory dostanou příspěvek na dopravu maximálně ve výši 500,– Kč.

Dětský POPAD bude vyhlášen později. Předběžně je plánován na měsíc duben/květen.

Autor: Jindřiška Netrestová

Přílohy:


prihlaska-1-t5nbv.pdf