Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pozvání do Boleradic

Autor:

Vážení diváci a příznivci divadla v Boleradicích, dovolte mi pozvat vás na nejbližší představení u nás.


V sobotu 19. listopadu oslavíme divadelní svátek Noc divadel. Začneme odpoledne v 16,30 vyhod­nocením dětské výtvarné soutěže, v 17 hodin budeme pokračovat Medovou pohádkou v podání ochotníků ze sousedních Morkůvek. Večerní část zahájíme v 19,15 společným potleskem. V dalším programu však nastává změna. Dříve ohlášená Slam poetry show je bohužel zrušena. Programově ji nahradíme pouze ukázkou slam poetry v klubovně divadla.

V neděli 20. listopadu nám Divadlo H + H přiveze pohádkový příběh Jak se rodí kamarádi.

Poslední listopadová sobota 26.11. bude patřit domácímu souboru a hudební pohádce pro celou rodinu Princové jsou na draka.

V sobotu 17. prosince se do našeho divadla vrátí opět Duchové Vánoc, příběh napsaný podle povídky Charlese Dickense, v režii našeho mladého režiséra Juraje Hádera, ovšem tentokrát v provedení Divadla Stodola Sivice.

Listopad je vždy měsícem, kdy se do našich myslí začíná pomaloučku loudit slovo Vánoce a s ním otázka, čím potěšit své blízké. Dovoluji si vám poslat několik tipů, které vybírám z našeho divadelního kalendáře:

Jarní předplatné – až do 9. prosince máte možnost koupit si abonentní vstupenky na naši tradiční předplatitelskou řadu. Obsahuje pět představení různých žánrů v podání ochotnických souborů z Moravy i Čech. Zbývající vstupenky na jednotlivá představení budou v prodeji od 10. prosince.

Z lednového kalendáře jsou již v prodeji vstupenky na Tříkrálový koncert, další reprízu Pohádky máje a na představení pro děti.

Autor: Iva Kahounová