Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pozvánka (a přihláška) na Valašské Křoví 2023

Autor:

Vážení divadelní přátelé, začátkem března 2023 nás čeká už 21. Valašské křoví. Pokud Valašské křoví znáte a jste jeho příznivci, tak také víte, co Vás ve Slavičíně čeká. Pokud se na Valašské křoví chystáte poprvé, tak si přečtěte, na co se můžete těšit. Ať už přijedete se soutěžní inscenací nebo jen na „pokec“, těšíme se na Vás A co Vás tedy čeká?


Tradičně spousta divadla a diskusí, ale také místo pro Vaše karimatky přímo v Sokolovně a samozřejmě PEKLO !!

Budeme velice rádi, pokud se na této přehlídce budeme moci potkat a ještě radši budeme, pokud se rozhodnete zúčastnit se jí se svou inscenací.

Bližší informace:

Ve dnech 1. – 5. března 2023 se ve Slavičíně uskuteční již 21. ročník postupové přehlídky „VALAŠSKÉ KŘOVÍ 2023“, s postupem na Divadelní Piknik Volyně (Celostátní přehlídka amatérského činoherního a hudebního divadla) a Mladou scénu Ústí nad Orlicí (Celostátní přehlídka studentských divadelních souborů).

Organizační zabezpečení:

V současné době jednáme o finanční podpoře tak, abychom byli schopni uhradit účinkujícím náklady spojené s dopravou stejně jako v předchozích letech. Vzhledem ke složitosti získávání finančních prostředků pro rok 2023 a k situaci, kdy v průběhu Křoví ještě nebude známa výše finanční podpory, prosíme o maximální úspornost při volbě dopravního prostředku. Po představení budou vždy následovat rozborové semináře s odbornou porotou. Na těchto seminářích je nutná účast souboru. V případě účasti nám, prosím, sdělte údaje o zamýšleném pobytu souboru na přehlídce. Zároveň připravujeme seminář pro účastníky celé přehlídky.

Propagace:

Propagaci jednotlivých představení provede pořadatel. Co nejdříve po oznámení o přijetí na přehlídku pošlete na níže uvedenou adresu:

  • Osoby a obsazení, které bude hrát ve Slavičíně vč. údajů o režisérovi, scénografovi,
  • autorovi hudby apod.
  • Charakteristiku hry a souboru, fotografie
  • Textovou předlohu hry (nejlépe v elektronické podobě)
  • Slovo o souboru, slovo o autorovi.
  • V den vystoupení přiveze soubor cca 100 programů pro diváky.
  • Tyto propagační materiály nevracíme.
  • Záznam inscenace – máte-li

Ubytování:

Je možné na vlastních karimatkách a spacích pytlích – zdarma. Bohužel ve Slavičíně neustále není k dispozici hotel, tudíž je nocleh ve spacích pytlích jedinou možností, kterou můžeme nabídnout. Případným zájemcům od jiné ubytování doporučujeme zkusit se informovat na ubytování v Luhačovicích či Valašských Kloboukách – což je nejbližší možnost.

Uzávěrka přihlášek:

5. ledna 2023

Přihláška:

https://docs.google.com/…pxA/viewform

Vyplnění přihlášek věnujte, prosím, pozornost a uveďte všechny požadované informace. Velmi tak zjednodušíte přípravu programu i technicko-organizační průběh celé přehlídky.

Poznámka:

Po zkušenostech z minulých ročníků musíme upozornit, že nejsme schopni vždy splnit souborům jejich požadavky na plnou úhradu nákladů ani termín vystoupení. Berte, prosím, toto v úvahu při vyplňování přihlášky. Termín vystoupení stanoví pořadatel přehlídky a je konečný. Pokud jste se rozhodli zúčastnit postupové přehlídky VALAŠSKÉ KŘOVÍ 2023, pošlete nám přihlášku co nejdříve a nečekejte, prosím, na poslední chvíli – počet hracích míst je omezen. Pokud víte o souboru, který tyto materiály neobdržel a měl by o ně rovněž zájem, tak mu je předejte, nebo nám sdělte kontakt.

Jakékoliv informace Vám rádi sdělíme na níže uvedených kontaktech.

Těšíme se na Vaši účast

Divadlo SemTamFór Květná 424 763 21 Slavičín Kontakt: Jan Julínek – tel: 603 113 222 e-mail: produkce2@semtamfor.cz www.semtamfor.cz

Autor: Amaterská Scéna