Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pravidelné informace z NIPOS

Autor:

Právě vyšel informační newsletter Národního informačního a poradenského střediska pro kulturu. Bude vycházet jednou měsíčne a informovat o aktivitách této přípěvkové organizace Ministerstva kultury ČR. K jeho odebírání se můžete přihlásit na níže uvedeném odkazu.


Vážení kolegové, přátelé a příznivci, Národní informační a poradenské středisko pro kulturu je jednou z 29 příspěvkových organizací Ministerstva kultury, které působí v oblasti veřejných kulturních služeb. Na rozdíl od ostatních nerealizuje své aktivity pouze v jedné oblasti, neprodukuje umělecká díla, nezabývá se kulturním dědictvím. Přesto s trochou nadsázky lze vyslovit tezi, že zasahuje jak do oblasti umění, tak do kulturního dědictví.

Činnost NIPOS sahá od realizace systému postupových přehlídek řady oborů neprofesionálního umění, nabídky kvalifikačního a neformálního vzdělávání pro zájemce i pro profesionální pracovníky v kultuře, odborné poradenství až po zabezpečení státní statistické služby v oblasti kultury.

Každý z uživatelů zná pravděpodobně pouze některou oblast. Rozhodli jsme proto nabídnout zainteresované veřejnosti i veřejné správě pravidelně souhrnné informace o tom, co jsme udělali i co připravujeme, formou newsletteru. Chceme však nejenom informovat, nýbrž také umožnit další kontakt s naší organizací a s větším časovým předstihem nabídnout např. přihlášky na vzdělávací akce, konference apod. Věříme, že uspějeme a určitě nás potěší Vaše případné reakce.

Děkujeme Vám. Mgr. Lenka Lázňovská, ředitelka

Newsletter najdete NIPOS najdete zde >>>

Autor: Amaterská Scéna