Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PřeMostění 2022

Autor:

PřeMostění se bude konat v termínu od 30. 3. - 3. 4. 2022 s podtitulem "Zpátky ke kořenům".


Dobrý den,

rádi bychom Vás pozvali na další ročník divadelního festivalu PřeMostění, na kterém se uskuteční krajská postupová přehlídka mladého divadla Mladá Scéna pro Ústecký kraj, krajská postupová přehlídka činoherního a hudebního divadla Divadelní piknik Volyně, krajská postupová přehlídka experimentujícího divadla Šrámkův Písek a krajská postupová přehlídka činoherního divadla pro děti a mládež Popelka Rakovník.

PřeMostění se bude konat v termínu od 30. 3. – 3. 4. 2022 s podtitulem „Zpátky ke kořenům“.

Uzávěrka přihlášek je 15. ledna 2022.

Vzhledem k OMEZENÉ kapacitě festivalu (celková kapacita je 15 inscenací) se bude brát zřetel na datum odeslání přihlášky a na délku účasti na festivalu, popřípadě na účast členů souboru v semináři (u představení směřujících na Volyni tato kritéria neplatí).

Přihlášku můžete podat na adrese: https://premosteni.eu/…i/prihlasky/

Jako každý rok budete moci na PřeMostění zhlédnout i inspirativní představení a přihlásit se na semináře k odborným lektorům. Na festivalu pro Vás budou samozřejmě připravené také diskusní semináře o jednotlivých představeních.

Novinky můžete sledovat na www.premosteni.eu nebo na fb události: https://fb.me/e/1dh7lpPhU

Budeme moc rádi, pokud budete naši pozvánku šířit dál a hlavně pokud za námi na PřeMostění přijedete. Přejeme krásné dny.

S pozdravem za organizační tým

Barbora Gréeová tel.: 777668693

Autor: Barbora Gréeová