Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PřeMostění - blíží se uzávěrka přihlášek !

Autor:

PřeMostění se bude konat v termínu od 29. 3. do 2. 4. 2023 s podtitulem "Co když je to naposledy?"


Rádi bychom Vám připomněli, že se již blíží uzávěrka přihlášek na divadelní festival PřeMostění a že nám přihlášku svého souboru můžete zaslat do 16. 1. 2023. 

Přihlášku můžete podat na adrese: https://premosteni.eu/…i/prihlasky/

PřeMostění je divadelní festival, na kterém se uskuteční krajská postupová přehlídka mladého divadla Mladá Scé­na pro Ústecký kraj, krajská postupová přehlídka činoherního a hudebního divadla Divadel­ní piknik Voly­ně, krajská postupová přehlídka experimentujícího divadla Šrámkův Písek a krajská postupová přehlídka čino­herního divadla pro děti a mládež Popelka Rakovník.

PřeMostění se bude konat v termínu od 29. 3. do 2. 4. 2023 s pod­titulem „Co když je to naposledy?“

Vzhledem k OMEZENÉ kapacitě festivalu (celková kapacita je 15 inscenací) se bude brát zřetel na datum odeslání přihlášky a na délku účasti na festivalu, popřípadě na účast členů souboru v semináři (u představení směřujících na Volyni tato kritéria neplatí).

Jako každý rok budete moci na PřeMostění zhléd­nout i inspirativní představení a přihlásit se na semináře k odborným lektorům. Na festivalu pro Vás budou samozřejmě připravené také diskusní semináře o jednotlivých představeních.  

Novinky můžete sledovat na www.premosteni.eu nebo na fb události: https://fb.me/e/3qDjPfw34 

Budeme moc rádi, pokud budete naši pozvánku šířit dál a hlavně pokud za námi na PřeMostění při­jedete. Přejeme krásné dny.  Barbora Gréeová  divadelní festival PřeMostění  tel.: 777668693

Autor: Barbora Gréeová