Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Přihlášky na festival Budiž stín! 2023

Budiž stín! 2021 Autor: Michal Drtina

Čtvrté bienále samozvané národní přehlídky stínových divadel „Budiž stín!“ buší na vrata. O víkendu 7. a 8. října 2023 se v Poniklé (Krkonoše) společně mrkneme, co zajímavého se nám na stínových prknech urodilo. Neměli byste u toho chybět!


Stručně a prakticky

Radovat ze stínů se budeme 7. a 8. října 2023 (od sobotního poledne do nedělního odpoledne) na různých místech v obci Poniklá.

Uzávěrka přihlášek Vašich divadel je 10. 9. 2023. Podmínkou je, že alespoň částečně uplatníte stínohru. Pro přihlášení stačí v krajním případě vymyslet název a odhadnout délku, na zbytek pak máte další skoro celý měsíc!

Seminář stínového divadla bude, podrobnosti k němu spolu s programem čekejte nejpozději 12. 9. 2023.

Občerstvování je zajištěno – hlavní hrací prostor se jmenuje „Kantýna“, tak je to snad jasné…

Ubytování bude trochu divočejší! Hlavní dosavadní ubytovací kapacita přímo v kulturním domě slouží jako asyl pro válečné uprchlíky, ale i tak vše zvládneme, slibuji, umíme dokonce i improvizovat! Bydlet se dá v rozmezí od hotelu až po spacák na jevišti. Kdo chce nocleh, hlásí se kdykoliv, třeba hned, nebo přijede úplně naslepo, ovšem bez garance postele.

Krom divadel nás čeká i výstava, koncert, procházka a historická rekonstrukce – bude veselo!

Přihlášky sebe sama (viz přiložené formuláře pro soubory a pro diváky) a tipy na dobrá divadla mi posílejte nejlépe na Hajecek@seznam.cz, případně volejte na 603 569 389.

Také se už tak těšíte?

Tomáš Hájek

Přihláška hrající soubor (11.95 kB)

Přihláška divák a seminarista (11.76 kB)

Autor: Amaterská Scéna

Přílohy:

budiz-stin02-p80iv budiz-stin03-859dn budiz-stin04-p345a