Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SEMINÁŘ – DÍLNA SČDO

Autor:

SČDO opět připravuje, v rámci národní přehlídky venkovských divadelních souborů, Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou, seminář – dílnu, na téma : „Mise en scéne - řešení v konkrétním inscenačním výkladu, praktické řešení prostorových vztahů jednajících postav, text a podtext, téma, syžet a fabule, monolog versus dialog a jejich multiplikace.“


KRAKONOŠŮV DIVADELNÍ PODZIM, 54. NÁRODNÍ PŘEHLÍDKA VENKOVSKÝCH DIVADELNÍCH SOUBORŮ VYSOKÉ NAD JIZEROU 6. 10. – 14. 10. 2023.

Dílna je otevřena všem zájemcům, kteří chtějí věnovat svůj čas týdenní divadelní práci, bez ohledu na příslušnost k zájmové organizaci.

Lektorem semináře – dílny bude režisér Mgr. Petr Š t i n d l a vedoucím semináře bude Jaromír Kejzlar.

Doba konání : Od soboty 7. 10. do pátku 13. 10. 2023, vždy od 13,oo do 16,oo hod. již tradičně v sokolovně.

Seminaristé si ubytování zajišťují sami. Pro ty, kteří se zúčastní semináře po celou dobu a požádají o zajištění vstupenek, budou jim tyto rezervovány v informačním středisku KDP. Jejich úhradu provede kompletně SČDO a následně vyinkasuje od členů SČDO částku 50,– Kč za kus a od ostatních seminaristů částku v plné výši ceny vstupenek.

Zájem o účast a vstupenky je třeba oznámit nejpozději do 15. 9. 2023, nejlépe elek-tronicky prostřednictvím přiložené přihlášky, na adresu Jaromír Kejzlar, Opletalova 467, Ústí nad Labem – Neštěmice, PSČ 403 31, e-mail : jaromirkejzlar@seznam.cz, tel. 601257751,

Autor: Jaromír Kejzlar

Přílohy:


Prihlaska-na-seminar-2023-y8z9l.pdf