Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Superdebata ke kultuře 2017

Superdebata ke kultuře 2017 Autor: www.youtube.com

Českého středisko ITI pořádalo debatu zaměřenou na kulturní politiku a dlouhodobé vize podpory umění v ČR vycházející z volebních programů politických stran, které kandidují do Poslanecké sněmovny ČR v říjnových volbách 2017.


Moderovaná diskuse se zaměřila nejen na programová prohlášení, ale i na plnění jednotlivých programových bodů a strategických dokumentů. Akce se uskutečnila ve spolupráci s časopisem Svět a divadlo a v návaznosti na kampaň Kultura volí 2017, kterou pořádá Platforma uměleckých profesních organizací (Asociace nezávislých divadel, Vize tance, Taneční sdružení ČR, Herecká asociace). Pozvání do diskuse přijali: Milena Bartlová, Strana zelených,Daniel Herman, KDU-ČSL, Eliška Kaplický Fuchsová, ANO, Lukáš Kaucký, ČSSD, Jan Lacina, STAN, Jaroslav Novák, SPD, Václav Novotný, TOP09, Marek Pokorný, ODS, Olga Richterová, Česká pirátská strana a Zdeněk Štefek, KSČM

Moderátoři: Karel Král (šéfredaktor časopisu SaD, předseda Sdružení českých divadelních kritiků) a Marta Smolíková (ředitelka Otevřené společnosti o.p.s.)

ZÁZNAM DEBATY ZDE

Autor: Amaterská Scéna