Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Využijte možnost studovat metodou Jacques Lecoq v Čechác

Budilova divadelní škola Autor: archiv BDŠ

Zveme Vás k vyzkoušení celosvětově používané metody Jacques Lecoq a jejího přínosu pro Vaše talenty.


Využijte 3. Ochutnávkový workshop, na němž poznáte nejen základy metody JL, kterou Budilova divadelní škola aplikuje jako jediná v ČR, ale i další metody špičkových lektorů, jimiž schopnosti studentů dále rozšiřujeme.

KDY: 12. 11. 2022
KDE: Studio Citadela (Klimentská 1210/16, Praha)
ČAS: So 10–16h
CENA: 1 500 Kč

Pokud Vás tato zkušenost přiměje k realizaci svých talentů pokračováním ve studiu BDŠ a metody JL, můžete plynule navázat a již v lednu 2023 nastoupit k Celoročnímu studiu.

Školní rok v BDŠ probíhá paralelně s rokem kalendářním (tedy od ledna do prosince), aby mohli budoucí studenti vysokých uměleckých škol využít tuto roční přípravu k přijímacím zkouškám. Naši absolventi jsou každoročně přijímáni ke studiu dalších vysokých škol (DAMU, HAMU, JAMU, Ecole internationale de théâtre Jacques Lecoq…) či pokračují ve vlastní profesionální drá­ze.

Vyzkoušejte přínosy studia Budilovy divadelní školy na cestě Vašeho uměleckého rozvoje. Zašlete přihlášku na produkce.budil@gmail.com

Ohlasy studentů

  • Vendulka Burger posouvá metodu J. Lecoqa do současnosti. Učí nás podstatě divadla skrze přirozenost uměleckého pohybu. Líbí se mi, že tak mohu stavět dramatizaci na novém pevném základě. ´Tělo jako podstavec pro slova´ (K.V.)
  • Metoda JL mi otvírá dveře ke SVOBODĚ v hereckém projevu. Všechno se dá zahrát. Tělem. A to mě baví. (K.U.)
  • Budilova divadelní škola mě umělecky posunula dál a dnes studuji školu v Paříži. (A.J.)

LECOQ NENÍ NUDA :-)

Autor: Budilova divadelní škola

Přílohy:


REGISTRACE-Motivacni-a-Ochutnavkovy-workshop-t92r7.pdf