Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Webinář: Základy editace videa

Aeroškola Autor: www.aeroskola.cz

Webinář pro učitele a lektory se uskuteční 13. února 2021 od 14.00. Délka webináře je 4 hodiny. Lektorkou bude Nikola Micajová (Aeroškola). Kurzovné se platí 300 Kč a deadline přihlášek je 3. února 2021.


Přihláška na webinář zde: https://bit.ly/editace

PRO VELKÝ ZÁJEM OTEVÍRÁME DRUHÝ TERMÍN!

V online semináři se účastníci seznámí se základními postupy zpracování videa. Součástí kurzu budou všechny důležité kroky pro práci s videem v počítači: • import natočených videosouborů • střih na časové ose, kombinování záběrů, základní střihové postupy • práce se zvukovou stopou, kombinování různých zvukových souborů, úprava zvuku a synchronizace s obrazem • základní efekty, barevné korekce, přechody, titulky a ostatní nejčastěji používané úpravy pořízeného videa • export finálního videa

Lektorka, která povede výklad, bude zároveň všechny postupy ukazovat přímo v programu. Během kurzu budete moci klást dotazy a komunikovat s lektorkou. Výuka bude probíhat v prostředí střihového programu DaVinci Resolve, jehož základní varianta je zdarma. Všechny probírané postupy jsou však v ostatních programech velmi podobné a absolvent kurzu je tak bude schopen uplatnit i při práci s jiným softwarem. Účastníci předem dostanou sadu souborů, se kterými se bude v průběhu kurzu společně pracovat.

Webinář je realizován ve spolupráci s Aeroškolou a Asociací pro filmovou a audiovizuální výchovu.

Autor: Amaterská Scéna

Přílohy:


Zaklady-editace-videa-13-2-4n0gb.pdf