Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

A do pyžam!

Praha (Praha)

Akce se koná: 18.11.2021

Místo konání: Představení hrajeme v Divadle Karla Hackera od 19.30

Web akce: http://www.divadlobezdebat.cz

Podrobnosti:

Aby nenechal svoji milenku Brigitte v den jejích narozenin doma samotnou, pozve ji Bernard na venkov, kde pravidelně tráví víkendy se svojí ženou Jacqueline. Aby před ní ospravedlnil přítomnost své milenky, pozve na víkend také svého přítele Roberta, k jehož škodě ho má v úmyslu představit jako milence své milenky Brigitte. Problém je v tom, že neví, že Robert je milencem jeho ženy, která si na nastávající víkend najala služku, jež se, k dovršení všeho maléru, také jmenuje Brigitte.
Jedna z nejúspěšnějších komedií známého autora byla poprvé uvedena v Paříži v roce 1985. Dosáhla více, než 900 repríz. Byla přeložena do mnoha jazyků a její záznam vysílala i francouzská televize. 400 repríz měla také v Londýně, kde se hrála pod titulem Don’t dress for dinner.

hrají: Radek Hrdlička, Miroslav Steiger, Vendula Castaldo, Jana Buzková, Lucie Dvořáková/Alena Kavalírová, Ladislav Musil
napsal: Marc Camoletti
režie: Radek Bílek