Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Srnky - ujetá komedie karlovarského Déčka na Husovce

Karlovy Vary (Karlovy Vary)

Akce se koná: 19.9.2021

Místo konání: Divadlo Husovka, Husovo nám. 2, 360 01 Karlovy Vary Z Tržnice do zastávky Libušina - bus číslo 2, 7, 13, 52 a LD, pak rovnou za nosem skrz park, okolo dětských prolézaček a kolem parkoviště hotelu Dvořák. Z Tržnice do zastávky Divadelní náměstí - bus číslo 2, 52 a LD, kolem zdi Karlovarského městského divadla do kopce, pak kolem parkoviště hotelu Dvořák. GPS - 50°13'12.452"N, 12°52'50.592"E

Web akce: http://divadlod3.cz

Podrobnosti:

Dirigent, jemuž po autonehodě transplantují oční víčka... mykolog, jenž následkem gigantismu chodí stále v předklonu... vynálezce, jenž je autorem penalty v boxu... úředník finančního úřadu, jenž touží po vztahu se ženou. Jedna noc, která je svede dohromady - a srnky, které se objeví bůh ví jak a bůh ví odkud - a chtějí bůh ví co... Nejpovedenější komedie výrazného českého autora Tomáše Svobody našla v Déčku odpovídající provedení, což dokazuje množství festivalových účastí a cen (Horažďovická perla na západočeské oblastní přehlídce, cena souboru za herectví v inscenaci na celostátním Divadelním Pikniku Volyně, druhé místo na celostátním FEMADu Poděbrady, účinkování na Jiráskově Hronově). Účinkují: Marek Himl, Tomáš Mutinský, Petr Johanovský, Adam Fedorek, Jana Harantová, Diana Derahová, Andrea Kiralyi a Eva Šollová. POZOR! Poprvé v roli dirigenta Bělohlávka Petr Johanovský!!! Režie: Petr Richter. Začátek v 19.30 hod.