Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Tři verze života - derniéra konverzační komedie na Husovce

Karlovy Vary (Karlovy Vary)

Akce se koná: 26.9.2021

Místo konání: Divadlo Husovka, Husovo nám. 2, 360 01 Karlovy Vary Z Tržnice do zastávky Libušina - bus číslo 2, 7, 13, 52 a LD, pak rovnou za nosem skrz park, okolo dětských prolézaček a kolem parkoviště hotelu Dvořák. Z Tržnice do zastávky Divadelní náměstí - bus číslo 2, 52 a LD, kolem zdi Karlovarského městského divadla do kopce, pak kolem parkoviště hotelu Dvořák. GPS - 50°13'12.452"N, 12°52'50.592"E

Web akce: http://divadlod3.cz

Podrobnosti:

Naprosto neočekávaně přichází do mladé domácnosti na návštěvu šéf a jeho manželka, Hubert a Ynes Finidoriovi. Pravděpodobně byli pozváni – ale přijít měli až zítra a Henriho se Soňou naprosto zaskočí. Není co nabídnout, konverzace vázne – a neustále o sobě dává vědět malé dítě hostitelů, které odmítá spát. Řeší se zásadní otázky – je halo temné galaktické hmoty zploštělé? Musí mít šéf vždycky pravdu? Jak ukrýt roztrhané punčochy? A má dítě nárok na sušenku, když už si vyčistilo zuby? Martin Cirkl s hlavou ve hvězdách, Marek Himl coby arogantní šéf, Eliška Malíková v roli úspěšné ženy na mateřské a Jana Trsová jako poživačná odbornice na dětskou psychologii se ocitnou třikrát ve stejné situaci – a ukážou, jaké maličkosti mohou určit nejen běh jednoho večera, ale celého následujícího života. Režie: Anna Ratajská. Začátek v 19.30 hod.