Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Festival studentských divadel v Celetné 2021

Praha (Praha)

Akce se koná: 22.10.2021 - 24.10.2021

Místo konání: Divadlo v Celetné Celetná 17, Praha 1

Web akce: https://www.facebook.com…

Podrobnosti:

Studentská umělecká skupina OLDstars Vás srdečně zve na desátý ročník třídenního maratonu studentského divadla.
Třídenní program nabídne většinu premiér uplynulé sezony. Rozběhne se v pátek 22.10. v 17 hodin a skončí až v neděli 24.10. v pozdních večerních hodinách. OLDstars si do Celetné přizvou, jako již tradičně, také několik hostů z Litoměřic a z divadelního ateliéru Ulita a na diváky čeká také jedno barové divadelní překvapení.

Těšit se můžete například na absurdní komedii Plešatá zpěvačka Eugena Ionesca, tragikomedii o mobbingu Holubi Davida Gieselmanna či drama Mrtvé dítě, se kterým debutovala britská performerka Claire Dowie.

Celý program i možnost zakoupit vstupenky naleznete na webových stránkách divadla: www.divadlovceletne.cz/planovana-predstaveni/#rijen
Více informací naleznete také na festivalových stránkách: www.facebook.com/FestivalvCeletne

OLDstars slaví 18 let!
Podtitulem letošního ročníku je rčení „Všude dobře, doma nejlépe – znovu na scéně“. Téma odkazuje na uplynulý letní benefiční festival OLDstars on the ROUD pořádaný v Roudnici nad Labem, kdy byla umělecká skupina „na cestách“. Na podzim se ale opět tradičně vrací do svého domova, do Prahy. Titul připomíná také loňský ročník, který musel být z důvodu protikoronavirových opatření o rok odložen. Letos si ale umělecká skupina ke svým 18. narozeninám jubilejní ročník za dodržení všech protikoronavirových opatření snad již konečně nadělí.

Festival proběhne za dodržení všech hygienických standardů a opatření. Ve všech vnitřních prostorách bude nutné mít zakrytá ústa a nos. Jak herci, tak i diváci, budou mít povinnost prokázat se dokladem o dokončeném očkování či negativním testu na covid-19.

Letošní ročník byl podpořen grantem městské části Praha 1. Mediálními partnery umělecké skupiny OLDstars jsou servery i-divadlo.cz a scena.cz.