Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Václav Havel / Audience

Praha (Praha)

Akce se koná: 12.10.2022

Místo konání: Činoherní klub, Ve Smečkách 26, Praha 1

Web akce: http://cinoherniklub.cz

Podrobnosti:

Činoherní klub uvádí:
Divadelní sekce Praha
Václav Havel / Audience
Scénický pokus o slyšení dvou mužů se zcela odlišnými postoji k sobě samým.
Režie: Divadelní sekce a Praha a Radvan Pácl / Scéna: Divadelní sekce Praha / Výroba a technologické rady: Filip Řezníček / Realizace výtvarné a obrazové podoby inscenace, grafické zpracování programu: Gábina Hánová / Kostýmy: Ilona Kašpárková / Zvuk a světlo: Václav Spurný / Hudební složka: úprava hudby, ruchy a výroba: Zdeněk Kašpar / Produkce: Jaroslav Novotný / Hrají: Ludvík Blaheta, Jan Kuna.
Děkujeme Městské části Praha - Ďáblice za vstřícné poskytnutí zkušebních prostor a také všem, kteří svým slovem a pohledem se účastnili při vzniku a realizace Audience.
Audience (doslova slyšení, slovo pochází přes francouzský jazyk z latinského audire, „slyšet“) je oficiální setkání níže postaveného člověka s velmi vysoce postavenou osobou, dnes obvykle s hlavou státu. Rozlišuje se audience udělená jednotlivci a skupinová audience. Přísně vzato, audience zahrnuje pouze „právo předstoupit, nikoli nutně právo promluvit“.
Vstupné: 90,-Kč / Začátek 19:30
Přehlídka amatérských divadelních souborů se uskutečňuje v roce 2022 za finanční podpory MK ČR.