Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Před sebou neutečeš! aneb Nehodící se škrtněte

Praha (Praha)

Akce se koná: 20.12.2022

Místo konání: Činoherní klub, Ve Smečkách 26, Praha 1

Web akce: http://cinoherniklub.cz

Podrobnosti:

Činoherní klub uvádí:
LÁHOR/Soundsystem
PŘED SEBOU NEUTEČEŠ! ANEB NEHODÍCÍ SE ŠKRTNĚTE
Když kandidujete na senátorku za Broumovsko, můžete mít problém.
Režie: Petr Marek / Hrají: Zdeněk Hudeček, Marta Pilařová, Petr Marek, Jiří Nezhyba, Prokop Holoubek, Kamila Davidová, Radek Rubáš, Ladislav Mirvald, Jiří Najvert, Marian Moštík, Barbora Šedivá.
Není těžké zaměřit se na něčí chyby a najít je. Těžší je ustát ty vlastní. A nevyvodit z nich příliš unáhlený závěr. Jako naše kandidátka na senátorský post, která krom lásky k opeře má i další méně i více záviděníhodné vlastnosti.
Divadelní all-stars band LÁHOR/Soundsystem se vrací do Prahy s novou inscenací
Zpráva ze Šramkova Písku 2022:
Poslední představení bylo zajímavou tečkou. Zajímavou snad možná proto, že ani jeden z herců nehrál, nebo neuměl hrát. Búh ví. Zároveň také hra samotná postrádala pointu, a dokonce i význam. Prostě řečeno, když mluví příliš mnoho herců, příliš potichu (nejspíš) o ničem (důležitém), nemůže z toho vylézt nic víc než pár laciných vtipů a vyšší sebevědomí ostatních souborů.
P.S: A poslední v řadě Láhor pro změnu přišel na zcela nový směr „postimproneoklasicismus“, který by se měl začít „pouštět na Silvestra místo Menšíka“ (Petr Váša)
Vstupenky 90,-Kč / Začátek v 19:30