Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

A do pyžam!

Praha (Praha)

Akce se koná: 1.12.2022

Místo konání: Kulturní sál Na Marjánce hrajeme od 19.30 www.divadlobezdebat.cz

Web akce: http://www.divadlobezdebat.cz

Podrobnosti:

Aby nenechal svoji milenku Brigitte v den jejích narozenin doma samotnou, pozve ji Bernard na venkov, kde pravidelně tráví víkendy se svojí ženou Jacqueline. Aby před ní ospravedlnil přítomnost své milenky, pozve na víkend také svého přítele Roberta, k jehož škodě ho má v úmyslu představit jako milence své milenky Brigitte. Problém je v tom, že neví, že Robert je milencem jeho ženy, která si na nastávající víkend najala služku, jež se, k dovršení všeho maléru, také jmenuje Brigitte.
Jedna z nejúspěšnějších komedií známého autora byla poprvé uvedena v Paříži v roce 1985. Dosáhla více, než 900 repríz. Byla přeložena do mnoha jazyků a její záznam vysílala i francouzská televize. 400 repríz měla také v Londýně, kde se hrála pod titulem Don’t dress for dinner.

V alternacích se tentokrát nově představí Jan Kutil (Robert), Alena Kavalírová (Jaqueline) a Adéla Bráchová (Brigitte 2).

hrají: Radek Hrdlička, Jan Kutil, Alena Kavalírová, Jana Buzková, Adéla Bráchová, Ladislav Musil

autor: Marc Camoletti
režie: Radek Bílek
žánr: komedie
vhodné od: 12 let
délka: 90 minut (+ přestávka)

Vstupenky již v prodeji na form.simpleshop.cz/VLN0/buy/