Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vzdělávání

3.-Ochutnavkovy-zmens.-x3jcp

Využijte možnost studovat metodou Jacques Lecoq v Čechác

2.11.2022 | Budilova divadelní škola

Zveme Vás k vyzkoušení celosvětově používané metody Jacques Lecoq a jejího přínosu pro Vaše talenty.

ochotnicka-akademie-lab73

Nabídka bezplatných kurzů herectví

6.9.2022 | Amaterská Scéna

Divadelní spolek J. K. Tyl České Budějovice pořádá ve spolupráci s Ateliérem 3D Jihočeského divadla workshopy herectví pod názvem Režijní a herecké vzdělávání amatérského divadla. Projekt je spolufinancován městem České Budějovice v rámci kandidatury města na Evropské hlavní město kultury 2028.

literatura-vzdelavani-8z450

Vzdělávací cyklus „Hlas, řeč a literatura na scéně“

1.9.2022 | Amaterská Scéna

Cyklus je určen především pedagogickým pracovníkům a lidem, kteří tvořivě pracují s dětmi a mládeží; učitelům Českého jazyka a literatury, cizích jazyků, pedagogům volného času, učitelům literárně-dramatických oborů, knihovníkům apod.

vzdelavani

Ochutnávkový workshop 2022

1.8.2022 | Budilova divadelní škola

Budilova divadelní škola opět otevírá Ochutnávkové workshopy Metody Jacques Lecoq pro širokou veřejnost. Chcete být hercem, režisérem, autorem či jiným tvůrcem? OCHUTNEJTE! Metoda JL vede k všestrannosti, ohebnosti, disciplíně, ale zároveň k obrovské svobodě v dramatické tvorbě. Neškatulkuje! Hledá, v čem je každý tvůrce jedinečný.

Logo-Piknik-x9rzq

Semináře Divadelního PIKNIKU VOLYNĚ 2022

29.5.2022 | Amaterská Scéna

Letošní Divadelní Piknik Volyně proběhne ve dnech 30. června – 7. července 2022. Hlavní program nabídne 23 inscenací činoherního a hudebního divadla, které letos uspěly na krajských postupových přehlídkách. Návštěvníci se mohou těšit i na program doprovodný. Pro zájemce jsme připravili semináře pro jednotlivce, dále celosouborové semináře, i seminář pro děti.

vzdelavani

S.M.A.D. Setkání mladých amatérských divadelníků

18.5.2022 | Alena Crhová

Dílna Šrámkova Písku – ŠUMPERK 2022 12.–21. srpna 2022

AS-obrazek-3qbl7

Přihlaste se do Školy základů činoherní režie

19.1.2022 | Tomáš Čivrný

Amatérská divadelní asociace otevírá další běh dvouleté Školy základů činoherní režie (2022 – 2024). Odpovídá tak na potřebu amatérských divadelníků vzdělávat se systematicky, do hloubky a v souvislostech.

vzdelavani

Metoda JACQUES LECOQ - intenzivní workshop

10.1.2022 | Budilova divadelní škola

Nevíte zda máte talent – nebo hledáte cestu – nebo potřebujete posunout své fyzické hranice? Ještě v lednu si metodu můžete vyzkoušet a rozhodnout se, zda se jí budete věnovat celý rok.

konzervator-marioneta01-c5wvd

Od špalku k marionetě s Vladimírem Sosnou

6.1.2022 | Michal Drtina

V březnu se uskuteční úvodní setkání prvního ročníku čtvrtého cyklu loutkářské konzervatoře. Přihlásit se můžete do 10. února na níže uvedené adrese. V osmi víkendových setkáních a jednom soustředění v rámci festivalu Loutkářská Chrudim se seznámíte s řezbou a s technologií loutek.

AUTOR-V-DOME-IV-TZ-aw0xv

Dílna tvůrčího psaní Autor v domě

21.12.2021 | Amaterská Scéna

Projekt Autor v domě reaguje na dlouhodobě neuspokojivou situaci současné české dramatiky, která postrádá dostatečný počet tvůrců. Iniciativa proto vytváří ideální prostředí a podmínky pro tvůrčí psaní, čímž podporuje vznik nových divadelních textů a profesionální posun autorů.