1. Home
  2. d'ARTAMAn - propozice
  3. POPAD 2024 – blížící se uzávěrka přihlášek!
POPAD 2024 – blížící se uzávěrka přihlášek!

POPAD 2024 – blížící se uzávěrka přihlášek!

0

Už 31. 12. 2023 je termín uzávěrky přihlášek do dalšího ročníku Pražské oblastní přehlídky amatérských divadel (POPAD) – krajská postupová přehlídka činoherního divadla pro dospělé. Přehlídku pořádá Amatérská divadelní asociace.

Přehlídka je součástí celostátního systému postupových přehlídek a jako taková podléhá propozicím závazným pro národní přehlídky.
Každý soubor se může zúčastnit se stejnou inscenací pouze jedné přehlídky, která je postupovou pro celostátní přehlídku amatérského činoherního a hudebního divadla.

Termín pro podání přihlášek: 31. 12. 2023
Termín konání: 29. 2. – 3. 3. 2024
Místo konání: KKC Koruna, nám. Osvoboditelů 44/15, Praha 5 – Radotín

Přihlášky zasílejte na adresu: ada.divadlo@centrum.cz

Přihláška ke stažení zde >>>, případně zde>>>.

Po předchozích zkušenostech upozorňujeme na to, aby byla přihláška vyplněna a odeslána v původním formátu, aby se s ní dalo v případě Vašeho postupu dále pracovat. Nepřijímáme přihlášky vyplněné tužkou, nascanované, převedené do JPG atd. Takové přihlášky jsme v minulosti museli přepisovat a to nám přidělává práci. Pokud byste měli problém se stažením, nebo vyplněním, tak se obraťte na nás a budeme to řešit.

Spolu s přihláškami je nutné zaslat i scénáře (u autorské inscenace původní text, u ostatních inscenací poslední úpravu) a doklad o tom, jak jsou řešena autorská práva (např. kopie licenční smlouvy).

Soubory dostanou příspěvek na dopravu maximálně ve výši 500 Kč.