1. Home
  2. Přehlídky a festivaly
  3. Pozvánka na PřeMostění 2024
Pozvánka na PřeMostění 2024

Pozvánka na PřeMostění 2024

0

Rádi bychom Vás pozvali na další ročník divadelního festivalu PřeMostění, na kterém se uskuteční krajská postupová přehlídka mladého divadla Mladá Scéna pro Ústecký kraj, krajská postupová přehlídka činoherního a hudebního divadla Divadelní piknik Volyně, krajská postupová přehlídka experimentujícího divadla Šrámkův Písek a krajská postupová přehlídka činoherního divadla pro děti a mládež Popelka Rakovník.

PřeMostění se bude konat v termínu od 3. 4. do 7. 4. 2024 s podtitulem “Co když je to poprvé?”

Uzávěrka přihlášek je 20. ledna 2024.

Vzhledem k OMEZENÉ kapacitě festivalu (celková kapacita je 15 inscenací) se bude brát zřetel na datum odeslání přihlášky a na délku účasti na festivalu, popřípadě na účast členů souboru v semináři (u představení směřujících na Volyni tato kritéria neplatí).

Přihlášku můžete podat na adrese: https://premosteni.eu/pro-ucinkujici/prihlasky/

Jako každý rok budete moci na PřeMostění zhlédnout i inspirativní představení a přihlásit se na semináře k odborným lektorům. Na festivalu pro Vás budou samozřejmě připravené také diskusní semináře o jednotlivých představeních.

Novinky můžete sledovat na www.premosteni.eu nebo na FB události: https://fb.me/e/g0ZFDQeDF

Budeme moc rádi, pokud budete naši pozvánku šířit dál a hlavně pokud za námi na PřeMostění přijedete. Přejeme krásné dny.

S pozdravem za organizační tým
Bára Gréeová
tel.: 777668693