1. Home
  2. Aktuality
  3. Přemostění – uzávěrka přihlášek !
Přemostění – uzávěrka přihlášek !

Přemostění – uzávěrka přihlášek !

0

Dobrý den,

rádi bychom Vám připomněli blížící se uzávěrku přihlášek na divadelní festival PřeMostění 2024. Přihlášky můžete posílat do 20. ledna 2024 a budeme moc rádi, pokud se rozhodnete na náš festival do Mostu zavítat. 

V rámci PřeMostění se uskuteční krajská postupová přehlídka mladého divadla Mladá Scéna pro Ústecký kraj, krajská postupová přehlídka činoherního a hudebního divadla Divadelní piknik Volyně, krajská postupová přehlídka experimentujícího divadla Šrámkův Písek a krajská postupová přehlídka činoherního divadla pro děti a mládež Popelka Rakovník.

PřeMostění se bude konat v termínu od 3. 4. do 7. 4. 2024 s podtitulem “Co když je to poprvé?”

Vzhledem k OMEZENÉ kapacitě festivalu (celková kapacita je 15 inscenací) se bude brát zřetel na datum odeslání přihlášky a na délku účasti na festivalu, popřípadě na účast členů souboru v semináři (u představení směřujících na Volyni tato kritéria neplatí).

Přihlášku můžete podat na adrese: https://premosteni.eu/pro-ucinkujici/prihlasky/

Jako každý rok budete moci na PřeMostění zhlédnout i inspirativní představení a přihlásit se na semináře k odborným lektorům. Na festivalu pro Vás budou samozřejmě připravené také diskusní semináře o jednotlivých představeních.  

Novinky můžete sledovat na www.premosteni.eu nebo na FB události: https://fb.me/e/g0ZFDQeDF

Budeme moc rádi, pokud budete naši pozvánku šířit dál a hlavně pokud za námi na PřeMostění přijedete. Přejeme krásné dny. 

S pozdravem za organizační tým 
Bára Gréeová 

tel.: 777668693