1. Home
  2. Vzdělávání
  3. Semináře 73. loutkářské Chrudimi 2024
Semináře 73. loutkářské Chrudimi 2024

Semináře 73. loutkářské Chrudimi 2024

0

Ve středu 10. dubna bude otevřen systém k přihlášení do seminářů 73. loutkářské Chrudimi 2024. Nabídka je široká pro dospělé, děti i rodiny s dětmi. Vybírat můžete z devíti seminářů pro dospělé, tří pro děti a mládež, dvou pro rodiče s dětmi a příměstského tábora. Všichni seminaristé mají zajištěny vstupenky na hlavní program a vybrané inspirativní inscenace. O programu budou seminaristé informováni předem.

Semináře se uskuteční od soboty 29. června do středy 3. července 2024 v rámci 73. loutkářské Chrudimi, a to denně od 8.30 do 12.30 hodin.

Seminaristé přijíždějí v pátek 28. června 2024 v odpoledních hodinách. V podvečer 28. června se uskuteční úvodní informační schůzka s lektory a inspirativní program. Ve čtvrtek 4. července se uskuteční výstupy ze seminářů (pokud budou realizováy).

Seminaristé mají kromě odborné péče v semináři zajištěny vstupenky na představení hlavního programu a vybraného inspirativního programu. Předpokládá se (kromě účastníků dětských seminářů) i jejich účast na rozborových seminářích o viděných inscenacích hlavního programu, které se konají za účasti lektorského sboru odpoledne nebo ve večerních hodinách.

Není-li uvedeno jinak jsou semináře určeny dospělým a mládeži od 15 let s písemným souhlasem rodičů. Výjimky je třeba konzultovat s organizátory. Za přihlášeného účastníka se považuje ten, který uhradí seminární poplatek.

Více informací najdete na wwww.loutkarskachrudim.cz